Регистрация    Войти
Авторизация

Управління ООН з координації гуманітарних питань, Представництво ООН в Україні, Швейцарське агентство з розвитку і співробітництва та інші донори висловили готовність й надалі допомагати Україні долати нинішні виклики.

загрузка...
Управління ООН з координації гуманітарних питань, Представництво ООН в Україні, Швейцарське агентство з розвитку і співробітництва та інші донори висловили готовність й надалі допомагати Україні долати нинішні виклики.

29 травня у Палаці Націй в Женеві відбувся брифінг для країн-членів ООН та міжнародних організацій щодо гуманітарної ситуації в Україні, організований женевським відділенням Управління ООН з координації гуманітарних питань (ОСНА-Женева). Головною метою брифінгу було надання імпульсу у виділенні донорської допомоги в рамках виконання Плану гуманітарного реагування ООН в Україні, спрямованого на покриття нагальних гуманітарних потреб 3,2 млн.осіб.

Заступник керівника ОСНА-Женева Р.Мюллєр, Резидент-координатор системи ООН в Україні, координатор з гуманітарних питань Н.Вокер та Голова Департаменту гуманітарної допомоги Швейцарського агентства з розвитку та співробітництва (SDC) М.Бесслер поінформували про відповідну роботу по лінії згаданих міжнародних організацій, а також закликали потенційних донорів більш активно долучатися до гуманітарної діяльності в Україні. Її найбільш нагальними напрямами, на їх думку, є покращення стану справ у сферах охорони здоров’я, соціального захисту та відновлення й підтримання систем життєзабезпечення.

Згадані організації, інші структури системи ООН та окремі країни заявили про готовність й надалі допомагати Україні у подоланні існуючих викликів, наголосивши на важливості утвердження сталого миру виключно мирними засобами, а також дотримання усіма сторонами норм міжнародного гуманітарного права.

Постійний представник України в Женеві, Посол Ю.Клименко поінформував присутніх про зусилля, що вживаються Урядом для забезпечення першочергових потреб внутрішньо переміщених осіб та населення, яке потерпає від погіршення, через зовнішню агресію, гуманітарної ситуації у нашій державі. Він також закликав потенційних донорів більш активно долучатися до виділення вкрай необхідних ресурсів.

Того ж дня згадані питання обговорювались, серед іншого, під час зустрічі Ю.Клименка з Резидентом-координатором системи ООН в Україні, координатором з гуманітарних питань Н.Вокером.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.