Регистрация    Войти
Авторизация

У рамках Міжнародної виставки „World Food Warsaw 2018” відкрито Національну експозицію України

загрузка...
У рамках Міжнародної виставки „World Food Warsaw 2018” відкрито Національну експозицію України

Національну експозицію України відкрито у рамках одного з найпрестижніших заходів у регіоні Центральної та Східної Європи у сфері харчової промисловості - Міжнародної виставки „World Food Warsaw 2018”, яка 10 квітня розпочала роботу у Варшаві.

7 вітчизняних компаній презентували широку номенклатуру товарів - кондитерські вироби, продукти з хлібних зернових культур, напівфабрикати, харчові суміші та добавки, вино, консервовані овочі, ягоди та фрукти тощо.

Традиційно активна участь українських компаній у виставці сприяє встановленню безпосередніх контактів та проведенню плідних переговорів з представниками низки оптово-роздрібних торговельних мереж і дистриб’юторських компаній не тільки Польщі, але й інших країн-членів ЄС, адже участь у „World Food Warsaw 2018” беруть понад 250 виробників, імпортерів та дистриб’юторів продуктів харчування та напоїв з 29 країн світу.

Посольство України в Польщі висловлює подяку компанії „Ukraine Collective Expo” за спільну роботу з організації Національної експозиції України.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.