Регистрация    Войти
Авторизация

Зміцнення українсько-норвезького партнерства сприяє успіху реформ в Україні

загрузка...
Зміцнення українсько-норвезького партнерства сприяє успіху реформ в Україні

11 квітня 2018 року в українсько-норвезькому діалозі відбулася особлива подія – цього дня Посольство України в Осло стало місцем зустрічі членів парламентів України та Норвегії з групою українських та норвезьких підприємців, які беруть участь у розвитку ділових зв’язків між двома державами.

«Українсько-норвезьке партнерство робить дедалі більш помітний внесок в успішний розвиток України, який має важливе значення для всієї Європи. Зміцнення міжпарламентського діалогу та активізація двостороннього економічного співробітництва відіграють у цьому ключову роль», – наголосив у своєму зверненні до учасників зустрічі Посол України в Королівстві Норвегія Вячеслав Яцюк.

У свою чергу, Президент Стортингу Тоне Вільхельмсен Трьоен підтвердила налаштованість Норвегії продовжувати надавати дієву підтримку внутрішнім реформам у нашій державі. «Сприяння успіху України є також однією з головних цілей тісного українсько-норвезького міжпарламентського діалогу», – підкреслила спікер Парламенту Норвегії.

Депутат Стортингу Олемік Томмессен представив ініціативу щодо створення Групи друзів України у Стортингу. Норвезький політик підкреслив налаштованість Групи друзів України сприяти дальшому зміцненню українсько-норвезьких відносин та активізації міжпарламентської взаємодії.

Виступаючи від імені делегації українських парламентарів, які відвідують Норвегію в рамках програми українсько-норвезького міжпарламентського співробітництва, народний депутат України Олександр Кодола привітав створення у Стортингу Норвегії Групи дружби з Україною. «В Україні надають важливого значення цьому новому вияву солідарності з боку Норвегії у часи непростих викликів, перед якими опинилася наша держава», – наголосив народний депутат.

У виступі Катерини Божкової, учасниці програми «Молоді підприємці», організованої Норвезько-Українською торговельною палатою, було відзначено зростаючу увагу з боку ділових кіл України та Норвегії до значних можливостей українсько-норвезького торговельного та інвестиційного співробітництва.

В урочистому заході в Посольстві України також взяли участь представники Міністерства закордонних справ Норвегії, члени Норвезько-Української торговельної палати, активісти української громади.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.