Регистрация    Войти
Авторизация

У Афінах відбулася презентація Мистецького проекту «Батько Героя»

загрузка...
У Афінах відбулася презентація Мистецького проекту «Батько Героя»

17 червня 2015 року у Культурно-інформаційному центрі Посольства України в Грецькій Республіці відбулася презентація Мистецького проекту «Батько Героя».

Ініціаторами зазначеної презентації в Греції є Львівська національна галерея мистецтв ім. Б.Г. Возницького та Посольство України.

До загальної експозиції, виставленої у рамках проекту у Культурно-інформаційному центрі Посольства, увійшли 25 чорно-білих фотопортретів батьків героїв, які загинули у зоні проведення АТО на сході України, а також фото- і відеоматеріали з родинних архівів. У такий спосіб українські фотомайстри – автори згаданого Мистецького проекту - спробували донести до широкої глядацької аудиторії трагедію втрати кожного з героїв.

Проект «Батько Героя» є вшануванням пам’яті про загиблих та висловлення глибокої шани їх рідним.

Презентація проекту відбулася за безпосередньої участі Посла України в Грецькій Республіці В.Шкурова, заступника Генерального директора Львівської національної галереї мистецтв ім. Б.Г.Возницького Х.Береговської, а також у присутності чисельних гостей Посольства – представників грецьких культурологічний і освітніх кіл, ЗМІ та української громади країни.

Крім цього, під час презентації у КІЦ Посольства відбулося також відкриття виставки дитячого малюнку учасників Міжнародної акції «Діти світу - за мир». У рамках зазначеної міжнародної акції, що проходила у травні ц.р. за ініціативи українських громадських організацій «Волонтерський рух Буковини» та «Сприянння розвитку Лисичанська», відбувся обмін малюнками між дітьми 15 країн світу. Організатором Міжнародної акції «Діти світу - за мир» в Греції виступив Центр підтримки та розвитку української культурної спадщини «Трембіта» за участі інших українських культурно-освітніх інституцій Греції та Культурно-мистецького центру «Кавказ».

Фотогалерея: https://goo.gl/M8GTcA[/url]

Документальний фільм "Батько Героя": [url=https://www.youtube.com/watch?v=dJSyfBj5694]https://www.youtube.com/watch?v=dJSyfBj5694

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.