Регистрация    Войти
Авторизация

Засідання Українсько-Білоруської міжурядової Комісії з питань торговельно-економічного співробітництва

загрузка...
Засідання Українсько-Білоруської міжурядової Комісії з питань торговельно-економічного співробітництва

24 липня 2015 року у м. Снов'янка на Чернігівщині завершилося дводенне засідання Міжурядової білорусько-української змішаної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва.

23 липня відбулося засідання робочих груп експертів, 24 липня – пленарне засідання під головуванням Віце-прем'єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Г.Зубка та заступника Прем'єр-міністра Білорусі В.Семашка. У пленарному засіданні комісії також взяли участь Перший заступник Міністра закордонних справ України Н.Галібаренко, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговий представник України Н.Микольська та голова Чернігівської облдержадміністрації В.Куліч.

В ході засідання пріоритетними для розвитку взаємовигідного співробітництва були визначені створення інфраструктурних об'єктів, а також паливно-енергетична, агропромислова, машинобудівна, авіаційна та космічна галузі.

Україна висловила зацікавленість у збереженні та нарощуванні поставок до Республіки Білорусь транспортних засобів, сільськогосподарської продукції, в тому числі кондитерських виробів, сировини для їх виготовлення, пива солодового, макаронних виробів, а також цементу, коліс сталевих суцільнокатаних та безшовних труб з нержавіючої сталі.

Також Українською та Білоруською сторонами обговорені перспективи активізації співробітництва в промисловому, аграрному, енергетичному, транспортному, інвестиційному, гуманітарному та інших секторах, підкреслено необхідність розвитку та поглиблення традиційних торговельно-економічних зв’язків.

Україна звернулася до Білорусі з проханням вивчити можливість транзиту через її територію газу з Литви. Сторони також домовилися провести консультації і обговорити технічну можливість транзиту української електроенергії територією Білорусі.

За результатами засідання підписано Протокол 23-го засідання Міжурядової українсько-білоруської змішаної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.