Регистрация    Войти
Авторизация

«Розвиток польсько-українського співпраці з передачі знань, досвіду та корисної практики у водопровідно-каналізаційному господарстві».

загрузка...
«Розвиток польсько-українського співпраці з передачі знань, досвіду та корисної практики у водопровідно-каналізаційному господарстві».

У рамках реалізації програми відбулася зустріч із керівництвом воєводства, департаментів і структурних підрозділів, відповідальних за реалізацію політики в секторі водопровідно-каналізаційного господарства і охорони навколишнього середовища.

В рамках навчальної програми учасники проекту відвідали ряд міст, повітів і ґмін Поморського воєводства. Це дало змогу ознайомитися і вивчити ряд важливих аспектів функціонування даного сектору. Серед найважливіших слід виділити наступні: завдання і компетенція органів центральної, регіональної влади і місцевого самоврядування в галузі водного господарства; контроль і дотримання законодавства щодо охорони навколишнього середовища; моніторинг якості води та особливості функціонування відповідних інспекцій та лабораторій; основні підходи і технології з переробки відходів і сміття; впровадження сучасних технологій, механізмів і автомобілів в будівництві водопровідних та санітарно-каналізаційних сіток, інноваційні рішення в сфері обліку води та ін.

Відбулася зустріч Т.в.о. Консула-керівника із керівництвом Гданської фундації “Вода” і українськими учасниками проекту, на якій обговорили важливість і перспективи українсько-польської співпраці в галузі екології і охорони навколишнього середовища, постачання населення і промислових об’єктів водою, впровадження новітніх технологій по роботі з відходами тощо.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.