Регистрация    Войти
Авторизация

В Грузії відзначили День Державного Прапора України

загрузка...
В Грузії відзначили День Державного Прапора України

23 серпня 2015 р. у Тбілісі відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора України. У церемонії покладення квітів до пам’ятнику Т.Г.Шевченка взяли участь працівники і співробітники Посольства України в Грузії, члени їх сімей, представники українських громадських організацій в Грузії – Асоціації українців – мешканців Грузії (голова – Михайло Борис), Асоціації українців Грузії «Рушник» (голова – Володимир Дяченко), Союзу українських педагогів Грузії «Освітяни» (голова – Олена Куртанідзе), організації «Будинок грузинсько-української преси та книги» (голова – Валентина Марджанішвілі), Міжнародної культурно-благодійної та науково-просвітницької спілки української громади Грузії «Дніпро» (голова – Борис Синюк), Української жіночої ради в Грузії (голова – Ліна Татарашвілі).

У Посольстві України в Грузії під Гімн України урочисто піднято Державний Прапор України.

З нагоди відзначення Дня Державного Прапора України у приміщенні Посольства, на запрошення його працівників, проведено протокольний захід («келих шампанського»).

Представники українських громадських організацій в Грузії щиро привітали Україну зі святом її самостійності, побажали миру на українській землі.

Слава Україні! Героям - слава!

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.