Регистрация    Войти
Авторизация

Робочий візит Міністра закордонних справ та розвитку Данії К.Єнсена в Україну

загрузка...
Робочий візит Міністра закордонних справ та розвитку Данії К.Єнсена в Україну

У ході робочого візиту Міністра закордонних справ та розвитку Данії К.Єнсена в Україну 14-16 вересня ц.р. відбулися його зустрічі з Прем'єр-міністром України А.Яценюком та Міністром закордонних справ України П.Клімкіним.

У ході зустрічей основна увага була приділена обговоренню питань підтримки Данією реформ судової системи, боротьби з корупцією та прав людини, а також гуманітарної допомоги Україні у контексті наслідків ситуації на сході нашої держави (доставка медикаментів та обладнання, оздоровлення дітей з України тощо).

Важливим сигналом данської сторони під час зустрічей стала незмінна позиція щодо продовження підтримки санкційного режиму ЄС проти держави-агресора до повного виконання вимог Мінських домовленостей.

Зі свого боку, К.Єнсен відзначив істотний та помітний прогрес України з широкого порядку денного внутрішніх перетворень та економічних реформ. Окремо відзначено успіх із створення сучасної патрульної поліції європейського зразка.

Окремо обговорено ситуацію в країнах ЄС, яка сталася у зв'язку зі збільшенням імміграції біженців з Сирії та Іраку.

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=248481105&cat_id=244274130

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.