Регистрация    Войти
Авторизация

Посол України Андрій Дещиця виступив на відкритті Щорічної наради з людського виміру БДІПЛ/ОБСЄ

загрузка...
Посол України Андрій Дещиця виступив на відкритті Щорічної наради з людського виміру БДІПЛ/ОБСЄ

Сьогодні у Варшаві розпочалася двотижнева щорічна Нарада ОБСЄ з огляду виконання зобов'язань у людському вимірі.

Виступаючи на відкритті наради, Посол України у Республіці Польща Андрій Дещиця окреслив сучасні загрози і виклики на просторі ОБСЄ, пов'язані з російською агресією проти України.

А.Дещиця привернув увагу до численних порушень прав людини з боку РФ в тимчасово окупованих АР Крим та м.Севастополь, а також злочинів військових РФ і проросійських терористів в окремих районах Донецької і Луганської областей, непідконтрольних українській владі.

Посол засудив незаконне утримання в Росії політичних в'язнів - Н.Савченко, О.Сенцова та інших громадян України та закликав російську владу до їх негайного звільнення.

А.Дещиця висловив переконання щодо необхідності більш рішучих зусиль міжнародного співтовариства з протидії російській інформаційній пропаганді, яка не має нічого спільного зі свободою слова, а лише руйнує стандарти і принципи ОБСЄ.

Від імені української делегації Посол висловив вдячність ОБСЄ та її інституціям у підтримці України в умовах російської агресії, у т.ч. в здійсненні демократичних перетворень в нашій державі.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.