Регистрация    Войти
Авторизация

Посол України в Аргентині взяв участь у відкритті виставки оборонпрому Аргентини

загрузка...
Посол України в Аргентині взяв участь у відкритті виставки оборонпрому Аргентини

23 вересня ц.р. Посол України в Аргентинській Республіці Юрій Дюдінвзяв участь у відкритті міжнародної виставки оборонної промисловості „Захист індустрії 2015”, організованої Держсекретаріатом з питань науки, технологій та військового виробництва Міністерства оборони Аргентини. На відкритті виставки, у якій беруть участь 120 підприємств національного оборонного комплексу, 20 іноземних компаній, 30 організацій та 13 промислових палат з Аргентини та низки країн Південної Америки, були присутні Глава Кабінету Міністрів Аргентини А.Фернандес, міністри оборони А.Россі та промисловості Д.Джорджі, а також представники дипломатичного корпусу та військових аташатів, акредитованих в Бунос-Айресі.

Під час короткого спілкування з керівниками Міноборони Аргентини Посол Ю.Дюдін підтвердив готовність українських підприємств оборонного комплексу до встановлення взаємовигідних зв’язків та реалізації спільних проектів у цій сфері.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.