Регистрация    Войти
Авторизация

Консул-керівник Консульства України в Салоніках О.С.Воронін відвідав регіон Пієрія

загрузка...
Консул-керівник Консульства України в Салоніках О.С.Воронін відвідав регіон Пієрія

В ході зустрічі з пані Софією МАВРІДУ було обговорено увесь спектр питань щодо подальшого розвитку відносин регіону Пієрія з українською стороною, зокрема, у сфері ділового, культурного та гуманітарного співробітництва, а також домовлено про проведення зустрічі з діловими колами регіону, в ході якої будуть представлені та обговорені низка проектів фінансово-економічного співробітництва господарюючих суб’єктів регіону та можливих українських партнерів.

Під час зустрічі з керівником Управління поліції регіону Пієрія сторони домовилися про усесторонню взаємодію в питаннях захисту прав та інтересів громадян України, що перебувають в регіоні, а також обговорили хід розслідування деяких кримінальних справ, жертвами яких стали громадяни України.

В ході зустрічі з Митрополитом Георгієм, були обговорені питання розвитку українсько-грецької співпраці у гуманітарній сфері, релігійного туризму, а також оздоровлення у дитячих таборах Греції дітей з України.

Крім того, О.С.Воронін відвідав одну з найбільших в Греції птахофабрику «Амбросіаді», де ознайомився з виробничою базою підприємства та обговорив перспективи співробітництва з українськими виробниками сільськогосподарської продукції.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.