Регистрация    Войти
Авторизация

Папа Франциск згадав конфлікт навколо України в ході свого виступу в ООН

загрузка...
Папа Франциск згадав конфлікт навколо України в ході свого виступу в ООН

Папа Римський Франциск виступив з промовою в Організації Об’єднаних Націй у Нью-Йорку. У своїй промові Його Святість згадав про ситуацію в Україні та інших регіонах, де точаться збройні конфлікти.

Апелюючи до сумління усіх уповноважених проводити міжнародну політику Папа сказав: «Не лише у випадках переслідувань з релігійних або культурних причини, але й у кожній ситуації конфлікту, як то в Україні, Сирії, Іраку, Лівії, Південному Судані та в регіоні Великих Озер, перш за все, йдеться не про інтереси якоїсь сторони, навіть законі, а про конкретних людей. У війнах та конфліктах саме люди, наші брати й сестри, чоловіки й жінки, молодь і особи похилого віку, діти плачуть, страждають та вмирають. В той час, коли ми лише перераховуємо проблеми, розробляємо стратегії та дискутуємо, - люди стають розхідним матеріалом».

Серед інших сигналів Понтифіка, озвучених в ході згаданого виступу, доцільно відзначити його заклики до нерозповсюдження ядерної зброї, боротьби з бідністю та вирішення проблем екології. Франциск також привернув увагу до «негативних наслідків військового та політичного втручання, яке не координується між членами міжнародної спільноти». Крім того, Папа висловився за підвищення ефективності роботи системи міжнародних інституцій, зокрема, шляхом залучення ширшого кола держав до процесу прийняття рішень, в т.ч., в РБ ООН, та за відхід від колонізаційної політики.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.