Регистрация    Войти
Авторизация

Коментар МЗС України щодо блокування діяльності міжнародних гуманітарних організацій в окремих районах Донецької та Луганської областей

загрузка...
Коментар МЗС України щодо блокування діяльності міжнародних гуманітарних організацій в окремих районах Донецької та Луганської областей

Міністерство закордонних справ висловлює глибоку стурбованість спробами незаконних збройних формувань на території окремих районів Донецької та Луганської областей України ускладнити роботу організацій системи ООН та блокувати доставку гуманітарних вантажів для тих, хто її потребує.

Такі безвідповідальні дії є неприпустимими з огляду на наближення осінньо-зимового періоду та збільшення гуманітарних потреб цивільного населення. Вони суперечать міжнародно визнаним гуманітарним принципам, порушують міжнародне гуманітарне право, а також Мінські домовленості, які передбачають безпечний доступ, доставку, зберігання та розподіл гуманітарної допомоги серед тих, хто її потребує.

Наголошуємо, що міжнародні гуманітарні організації, які надають Україні гуманітарну допомогу, належним чином акредитовані Міністерством закордонних справ України відповідно до національного законодавства і не потребують жодної додаткової «реєстрації».

В Україні підтверджують свою відданість та виняткову важливість співробітництва з міжнародними гуманітарними організаціями та надалі усіляко сприятимуть організації безперебійної доставки гуманітарної допомоги цивільному населенню, що проживають на окупованих територіях Донбасу.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.