Регистрация    Войти
Авторизация

Мін’юст відвідала делегація Федерального міністерства юстиції Німеччини

загрузка...
Мін’юст відвідала делегація Федерального міністерства юстиції Німеччини

«Ми активно вивчаємо європейський досвід і впроваджуємо його в реформах у сфері юстиції. Для нас дуже важливим є запозичення цього досвіду, яке вплине на ефективність та результативність реформ, які зрештою сприятимуть підвищенню правової захищеності українців за європейськими стандартами», - сказав під час зустрічі з делегацією Федерального міністерства юстиції Німеччини, яка відбулася у Міністерстві юстиції України, заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов.

Очільник делегації Федерального міністерства юстиції Німеччини директор Департаменту Марі Луізе Граф-Шлікер зазначила, що зустріч покликана систематизувати питання, які можуть лягти в основу Угоди про співробітництво. «Йдеться про реформи у сфері виконання судових рішень, заходи з подолання корупції, сфері виконання покарань, створення електронного наказового провадження, діяльності реєстрів тощо», - наголосила вона.

Обговорювались також нові законодавчі зміни та необхідність залучення європейського досвіду в процесі реформування сфери електронного цифрового підпису, адміністративного процедурного права, судової сфери.

Під час зустрічі також наголошувалось на потрібності проведення тренінгів та навчань для працівників органів юстиції.


Сообщает официальный интернет сайт Министерства Юстиции
Украины www.minjust.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.