Регистрация    Войти
Авторизация

Участь Посла України в Мексиці Руслана Спіріна в ХХІІ Конгресі СОМСЕ

загрузка...
Участь Посла України в Мексиці Руслана Спіріна в ХХІІ Конгресі СОМСЕ

1-2 жовтня ц.р. Посол України взяв участь у ХХІІ Конгресі Мексиканської підприємницької ради з питань зовнішньої торгівлі, інвестицій та технологій (СОМСЕ), яка на сьогодні є провідною підприємницькою структурою Мексики зі сприяння розвитку зовнішньоекономічних зв’язків, що здійснює міжнародну діяльність через двосторонні підприємницькі комітети, які створені із 64 країнами світу, у тому числі з Україною.

У рамках Конгресу, що проходив у м. Пуерто Вайарта (штат Халіско), під час обміну репліками Посол України привітав Президента Мексики Е.Пеня Нієто з його успішним виступом на 70-й сесії ООН та подякував за підтримку України у важкі часи збройного конфлікту з Росією.

Участь Посла України в Мексиці Руслана Спіріна в ХХІІ Конгресі СОМСЕ

Крім того, під час бесід з Міністром енергетики, Президентом СОМСЕ, Губернатором штату Халіско та мером м. Пуерто Вайарта керівник дипустанови обговорив перспективи двосторонньої співпраці між Україною та Мексикою, зокрема в енергетичній та туристичній сферах, а також подальші кроки у налагодженні відносин на регіональному рівні.

У розмовах з представниками мексиканського бізнесу було наголошено на перспективності розвитку торговельно-економічних відносин між українськими та мексиканськими підприємцями, проведено презентацію економічних та інвестиційних можливостей регіонів України, розповсюджено рекламно-інформаційні матеріали щодо експортно-імпортного та туристичного потенціалу України, а також бізнесові пропозиції українських підприємств.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.