Регистрация    Войти
Авторизация

У Чернівцях відкрили всеукраїнський Контактний центр безоплатної правової допомоги

загрузка...
У Чернівцях відкрили всеукраїнський Контактний центр безоплатної правової допомоги

Віднині українці можуть отримати консультацію щодо допомоги безкоштовних державних адвокатів в єдиному контактному центрі. Про це під час відкриття всеукраїнського Контактного центру безоплатної правової допомоги у Чернівцях повідомив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Андрій Вишневський.

За його словами, створення центру спрямоване на спрощення доступу українців до безоплатної правової допомоги та оптимізацію процедур, пов’язаних з її наданням.

«Співробітники контактного центру стануть справжнім голосом системи безоплатної правової допомоги», - зазначив він.

Отримати консультацію можна зателефонувавши на гарячу лінію системи безоплатної правової допомоги за телефоном: 0 (800) 213-103.

Контактний центр працюватиме цілодобово, а його роботу забезпечуватимуть 14 працівників. Очікується, що протягом року контактний центр оброблятиме приблизно 80 000 телефонних дзвінків.

Контактний центр системи безоплатної правової допомоги надаватиме наступні послуги:

1. консультування з питань, пов’язаних з наданням безоплатної правової допомоги;

2. інформування про гарячі телефонні лінії з питань надання соціальних послуг та захисту прав людини;

3. отримання інформації про випадки затримання осіб відповідно до кримінального процесуального законодавства та законодавства про адміністративні правопорушення для призначення таким особам адвоката за рахунок держави;

4. забезпечення зв'язку з усіма центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги, надання інформації про їх місцезнаходження, контактні номери телефонів, інші засоби зв’язку;

5. забезпечення зворотного зв’язку з питань надання безоплатної вторинної правової допомоги, в тому числі – прийняття скарг на діяльність центрів та адвокатів;

6. інформування про можливості отримання правової допомоги від інших організацій, в тому числі недержавних, з якими у центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги налагоджені партнерські стосунки.

Облаштування контактного центру високотехнологічним обладнанням, створення необхідного програмного забезпечення та навчання працівників стало можливим за фінансування Американської асоціації юристів Ініціатива з верховенства права ABA ROLI в рамках впровадження програми в галузі реформи кримінальної юстиції за фінансової підтримки Бюро з міжнародних питань у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних питань (INL) Державного департаменту Сполучених Штатів Америки.


Сообщает официальный интернет сайт Министерства Юстиции
Украины www.minjust.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.