Регистрация    Войти
Авторизация

Участь Посла України Р.Спіріна у Конференції «Возз’єднання Німеччини та наслідки для міжнародної системи»

загрузка...
Участь Посла України Р.Спіріна у Конференції «Возз’єднання Німеччини та наслідки для міжнародної системи»

На запрошення Комісії у закордонних справах Сенату Мексики та Посольства Німеччини 5 жовтня ц.р. Посoл України взяв участь у Конференції «Возз’єднання Німеччини та наслідки для міжнародної системи». На заході були присутні Голова Сенату Мексики Р.Хіль Суарт, Голова Комісії у закордонних справах Сенату Г.Куевас Баррон, Голова Комісії у закордонних справах з питань Європи Р.Саласар Солоріо, посли іноземних держав, акредитованих в Мексиці, зокрема Посли Німеччини, Франції, Польщі.

Конференція була присвячена 25-ї річниці возз’єднання Німеччини, історичним подіям, що передували цьому, наслідкам цього кроку для світу, а також подальшому розвитку європейських держав, стабільності та миру в Європі.

Під час заходу Посол України мав короткі зустрічі з учасниками Конференції, зокрема з Головою Сенату Мексики Р.Хілем Суартом, під час яких окреслив ситуацію в Україні, поінформував про агресію Росії у Криму та на сході нашої держави, наголосив на необхідності консолідованої міжнародної підтримки на користь України та подякував за підтримку міжнародною спільнотою нашої держави.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.