Регистрация    Войти
Авторизация

Перший заступник Голови Верховної Ради: Санкції проти Росії мають тривати поки не припиниться окупація Криму

загрузка...
Перший заступник Голови Верховної Ради: Санкції проти Росії мають тривати поки не припиниться окупація Криму

«Санкції проти Росії було введено через анексію Криму. Тому ніяк не можна говорити про послаблення чи скасування санкцій допоки Росія продовжує окупацію Криму», - наголосив він.

Девід Лідінгтон підтвердив незмінність курсу Великої Британії на підтримку територіальної цілісності та суверенітету України та запевнив у підтримці європейських та євроатлантичних прагнень і курсу на впровадження реформ в Україні.

На зустрічі із Міністром у справах культури, медіа та спорту Джоном Віттінгдейлом Андрій Парубій подякував за його особисту підтримку у питанні звільнення Олега Сенцова, а також за підтримку з боку Великої Британії зусиль України у визволенні всіх незаконно заарештованих українських громадян із російського полону.

Порушення прав та свобод окупаційною владою у Криму стало ключовою темою зустрічей із британськими парламентаріями. Під час зустрічей у Парламенті із керівником Багатопартійної міжпарламентської групи у справах України Джеральдом Ховардом та представником комітету у закордонних справах Даніелем Кавчинскі Андрій Парубій, зокрема, наголошував на неприпустимості переслідувань кримських татар на тимчасово окупованій території України.

Перший заступник Голови Верховної Ради запросив британських парламентаріїв відвідати Україну.

У рамках робочого візиту Першого заступника Голови Верховної Ради до Великої Британії, що тривав з 21 по 23 жовтня, відбулися також його зустрічі із українською громадою.

На фото: Андрій Парубій та Девід Лідінгтон

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.