Регистрация    Войти
Авторизация

Перше засідання українсько-австрійського Спільного комітету з питань комбінованих перевезень.

загрузка...
Перше засідання українсько-австрійського Спільного комітету з питань комбінованих перевезень.

Під час зустрічі з представниками Міністерства транспорту, інновацій та технологій Республіки Австрія обговорювалися питання щодо перспектив розвитку співробітництва у сфері залізничного транспорту, розглядалися пропозиції для розробки нового транспортного маршруту в напрямку, так званого, "Шовкового шляху", а також відбулася фахова дискусія між учасниками засідання, в якій взяв участь заступник Федерального Міністра транспорту, інновацій та технологій Крістіан Вейссенбургер. Українська сторона, зокрема, поінформувала про останні реформи в системі «Укрзалізниці» та майбутні плани розвитку.

На завершення першого засідання українсько-австрійського Спільного комітету з питань комбінованих перевезень було підписано Протокол про результати та перспективи роботи у новому форматі.

Крім того, було обговорено проекти та ідеї з представниками вантажовідправників, експедиторів, логістичних підприємств, транспортних операторів Австрії.

Відбулася окрема зустріч з керівництвом австрійської залізниці (Rail Cargo Austria AG), за результатами якої було досягнуто домовленості про проведення найближчим часом чергового раунду переговорів в Україні.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.