Регистрация    Войти
Авторизация

Український стенд на найбільшому в Болгарії форумі харчової промисловості

загрузка...
Український стенд на найбільшому в Болгарії форумі харчової промисловості

Посол України в Республіці Болгарія Микола Балтажи взяв участь у відкритті одного з найбільш важливих професійних форумів харчової промисловості в Балканському регіоні - Міжнародної спеціалізованої виставки «INTERFOOD & DRINK», яка триватиме в софійському Інтер-Експо Центрі до 14 листопада.

На виставці представлений стенд «Українського торговельного дому «Надія» з продукцією ТМ «Добряна» (тверди сири, масло), ТМ "Сто пудов" (крупи, борошно, пластівці, готові суміші для випікання тощо), ПАТ «Харківська бісквітна фабрика» (цукерки, печиво, зефір, мармелад та інші найменування), компанії «Піраміда» (чаї, фруктові суміші), Кременчуцького м’ясокомбінату тощо. Представники торговельного дому висловили готовність сприяти виходу інших українських виробників на болгарський ринок.

У разі зацікавленості вітчизняних виробників харчової продукції у поставках, консультаційну та іншу підтримку можна отримати в економічному відділі Посольства: м.т.: + 359 879 891 557, е-пошта: mark.martyniuk@mfa.gov.ua

Контакт «Українського торговельного дому «Надія» в Болгарії: керівник пані Оксана Головко, м.т.: + 359 877 753 477 (Болгарія), + 380 671 005 467 (Україна), е-пошта: ukrtorgnadejda@gmail.com, адреса магазину українських харчових продуктів «Українка»: 9000, м.Варна, бул.Приморски, 55, оф.3.

В Софії також відкрито магазин українських продуктів «Сладки изкушения от Украйна», який заінтересований у співпраці з постачальниками з України. Контакт: пані Наталія Лулчева, е-пошта: prikazka_mm@mail.ru, м.т.: + 359 878 609 177.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.