Регистрация    Войти
Авторизация

Українська парламентська делегація перебуває з візитом в Республіці Чилі

загрузка...
Українська парламентська делегація перебуває з візитом в Республіці Чилі

У період 16-20 листопада ц.р. українська делегація на чолі з керівником групи міжпарламентських зв’язків з Чилі, народним депутатом України А.Герасимовим перебуває з візитом в Республіці Чилі. До складу делегації входять Посол України в Аргентині та Чилі (за сумісництвом) Юрій Дюдін, члени вказаної групи, представники українських відомств та державних установ.

18 листопада відбулись зустрічі та переговори членів делегації з керівниками Сенату та Палати депутатів Національного конгресу Чилі П.Волкером та Д.Паскаль, головами відповідних груп дружби з Україною в обох палатах чилійського парламенту В.Пересом та К.А.Харпою, членами постійних комітетів з питань оборони, міжнародних справ, охорони здоров’я та інших.

Під час зустрічей, крім актуальних тем двостороннього політичного порядку денного, включаючи обмін візитами на високому рівні, обговорювались конкретні питання поглиблення українсько-чилійської співпраці у сферах, що становлять взаємний інтерес, насамперед у високотехнологічних галузях, а також надання парламентського сприяння реалізації проектів двосторонньої кооперації. Було домовлено про створення механізму взаємодії між групами дружби у парламентах двох країн з метою супроводження та парламентського контролю за здійсненням перспективних проектів.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua




Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.