Регистрация    Войти
Авторизация

Завершується візит української парламентської делегації до Чилі

загрузка...
Завершується візит української парламентської делегації до Чилі

19 листопада українська парламентська делегація на чолі з народним депутатом України А.Герасимовим – керівником групи міжпарламентських зв’язків з Чилі, яка перебуває з візитом в Сантьяго, провела зустріч із Т.в.о. Міністра закордонних справ Чилі Е.Ріверосом, у якій також взяли участь керівники департаментів Європи, двосторонніх економічних питань та інших підрозділів МЗС Чилі.

У ході бесіди керівник української делегації висловив вдячність Уряду Чилі за незмінну підтримку незалежності, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави, зокрема у рамках міжнародних організацій. Е.Ріверосу було передано копію листа Міністра закордонних справ України П.Клімкіна на адресу його чилійського колеги Е.Муньоса з подякою за підтримку кандидатури нашої держави до складу РБ ООН на період 2016-2017 рр. Керівник чилійського зовнішньополітичного відомства, у свою чергу, наголосив на принциповій позиції Президента та Уряду Чилі щодо необхідності неухильного дотримання базових принципів міжнародного права, що обумовлює, зокрема, невизнання незаконної анексії Криму. Під час зустрічі були детально обговорені актуальні питання двосторонніх політичних та економічних відносин, визначено основні завдання на 2016 рік. При цьому, Е.Ріверос наголосив на готовності МЗС Чилі активізувати роботу по усіх напрямках з метою виведення відносин між двома країнами на якісно новий рівень.

У цей же день відбулись зустрічі членів української делегації в міністерствах оборони та енергетики Чилі, у ході яких були представлені перспективні напрями співробітництва у відповідних сферах та визначено подальші кроки з метою імплементації вказаних проектів.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.