Регистрация    Войти
Авторизация

Посол України в Мексиці Руслан Спірін виступив на конференції на тему «Права людини в Україні»

загрузка...
Посол України в Мексиці Руслан Спірін виступив на конференції на тему «Права людини в Україні»

18 листопада 2015 року Посол України в Мексиці Руслан Спірін провів магістральну конференцію на тему «Права людини в Україні», організовану Міждисциплінарною асоціацією юристів Мексики. У заході, який відбувся в Національному Конгресі штату Мічоакан, взяли участь Голова Національного Конгресу штату, начальник Департаменту з прав людини Конгресу штату, мер міста Морелія, Президент Міждисциплінарної асоціацією юристів штату, сенатори та представники громадських організацій.

У ході свого виступу Посол України детально зупинився на історичних причинах та наслідках Євромайдану та Революції Гідності, поінформував про ситуацію в Україні, про системне порушення прав людини в окупованій Росією Автономній Республіці Крим, привернув увагу на те, що значне погіршення ситуації у галузі прав людини на Донбасі спричинено виключно збройною агресією РФ проти України, наголосив на необхідності звільнення всіх українських заручників, які незаконно утримуються в Росії, навів приклади утисків прав українців в Російській Федерації.

У ході публічної дискусії керівник української дипустанови відповів на чисельні питання учасників конференції, що стосувались нинішньої соціально ситуації в нашій державі, перспектив мирного врегулювання конфлікту на Сході України на основі Мінських домовленостей, а також міжнародної підтримки України в умовах зовнішньої збройної агресії.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.