Регистрация    Войти
Авторизация

Глава Адміністрації Президента України зустрівся з Президентом Азербайджану

загрузка...
Глава Адміністрації Президента України зустрівся з Президентом Азербайджану

Українська делегація розпочала свій візит в Баку з церемонії покладання квітів до могил Загальнонаціонального лідера Азербайджану Гейдара Алієва та його дружини Заріфи Алієвої.

В рамках візиту делегацію України прийняв Президент Азербайджану Ільхам Алієв, а також відбулися зустрічі з Першим заступником Прем’єр-міністра АР Я.Еюбовим, Главою Адміністрації Президента Азербайджану Р.Мехтієвим та Першим Віце-спікером Міллі Меджлісу (парламенту) АР З.Аскеровим.

В ході зустрічі з Президентом Азербайджану, І.Алієву було передано особисте послання від Президента України Петра Порошенка, а також обговорено поточний стан та перспективи розвитку українсько-азербайджанських відносин.

Учасники переговорів відзначили необхідність врегулювання конфліктів на територіях обох країн на основі принципу, що ґрунтується на повазі до територіальної цілісності обох держав в їх міжнародно-визнаних кордонах. У цьому контексті Президент Азербайджану заявив, що азербайджанська сторона і надалі твердо дотримуватиметься позиції на підтримку територіальної цілісності України. У свою чергу українська сторона також заявила про неприйнятність статусу-кво у питанні вирішення нагірно-карабаського конфлікту.

В ході зустрічей також була підтверджена готовність до активізації політичного діалогу на найвищому і високому рівнях та узгоджено алгоритм спільних двосторонніх заходів на ближчу перспективу.

Зокрема, обговорено підготовку до проведення в Баку чергового засідання Міжурядової українсько-азербайджанської комісії з питань економічного співробітництва, яка стане головним підготовчим заходом до проведення орієнтовно в І половині 2016 року офіційного візиту до АР Глави України П.Порошенка.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.