Регистрация    Войти
Авторизация

3 грудня 2015 року Посольство України в РХ організувало прийняття з нагоди 24-ї річниці взаємного визнання України та Хорватії.

загрузка...
3 грудня 2015 року Посольство України в РХ організувало прийняття з нагоди 24-ї річниці взаємного визнання України та Хорватії.

3 грудня 2015 року Посольство України в РХ організувало прийняття з нагоди 24-ї річниці взаємного визнання України та Хорватії. На святі були присутні хорватський депутат Європейського парламенту, заступник Голови Комітету ЄП з закордонних справ, Голова парламентської делегації ЄП в Україні Андрей Пленкович, Заступник Міністра закордонних і європейських справ РХ Андрея Метелко-Згомбич, приморсько-горанський жупан Златко Комадина, колишній Посол РХ в Україні Мар’ян Комбол, генеральний секретар Координації хорватських товариств дружби Андрія Карафіліпович, численні представники хорватської громадськості та української національної меншини.

Посол України Олександр Левченко виступив з промовою, в якій подякував Хорватії за всебічну допомогу Україні, котра бореться проти російської агресії. Він також вручив Почесні подяки колишньому голові Комітету з питань біженців та переміщених осіб РХ Ловру Пейковичу, відомому хорватському футболісту і меценату Івіці Пірічу та Почесному консулу України в РХ Ніколі Турчичу.

З нагоди урочистого відзначення відбувся концерт, на якому виступили талановиті українські митці, які живуть у Хорватії: Ольга Камінська, Любов Юдченко-Кошмерл, Сергій Кисельов, оркестр «Оберіг» Рієка, Орест Шургот та інші.

Захід відбувся за підтримки представника української національної меншини м.Загреб.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.