Регистрация    Войти
Авторизация

Зустріч Посла України в Азербайджані О.Міщенка з Міністром сільського господарства АР Г.Асадовим

загрузка...
Зустріч Посла України в Азербайджані О.Міщенка з Міністром сільського господарства АР Г.Асадовим

Під час зустрічі були обговорені питання щодо проведення робочих консультацій між Міністерством агрополітики та продовольства України та Міністерства сільського господарства АР, які б сприяли активізації співпраці між нашими країнами в галузі АПК та визначили перелік актуальних перспективних напрямків взаємовигідної виробничої кооперації напередодні проведення в цьому році 11-го засідання Спільної міжурядової Українсько-Азербайджанської комісії з питань економічного співробітництва.

Сторони позитивно відзначили підписання, під час наради керівників залізниць України, Азербайджану, Грузії та Казахстану, що пройшла в Баку 14.01.2016р., спільного протоколу про встановлення пільгових наскрізних тарифів на вантажні перевезення з України на територію Південного Кавказу і Казахстану без транзиту територією РФ, що створює сприятливі логістичні умови для транспортування вантажів, в тому числі харчової та с/г продукції з України в АР і у зворотному напрямку.

Крім того, Міністра сільського господарства АР Г.Асадова також було проінформовано, що 12-13 квітня 2016 р. в готелі «Маріотт» м.Баку відбудеться Каспійсько-Чорноморський аграрний конгрес, організаторами якого виступають Українська зернова асоціація та інформаційно-аналітичне агентство «АПК-Інформ»

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.