Регистрация    Войти
Авторизация

Прес-конференція Посла України у Нігерії Валерія Александрука

загрузка...
Прес-конференція Посла України у Нігерії Валерія Александрука

У заході взяли участь представники провідних нігерійських мас-медіа, зокрема “The Guardian”, кореспонденти головного інформаційного агентства країни акредитації “News Agency of Nigeria”, Координатор національного аналітичного центру Нігерії, представники офіційних і ділових кіл Нігерії.

У ході прес-конференції присутніх було поінформовано про стан і перспективи розвитку українсько-нігерійських відносин, наголошено на готовності України до активізації політичного діалогу з новою адміністрацією Нігерії та розширенні двостороннього співробітництва в усіх сферах, а також у рамках міжнародних організацій, зокрема, ООН.

Зазначено, що промисловий та технологічний потенціал України може бути успішно задіяний для реалізації крупних проектів в Нігерії у сферах енергетики, інфраструктури та промисловості, зокрема, у будівництві газотранспортної системи Нігерії, розвитку металургійної промисловості, розробці та видобуванні корисних копалин, створенні генеруючих потужностей, модернізації та будівництві автомобільних шляхів та залізниць.

Були також висвітлені перспективами двостороннього співробітництва в інших сферах, зокрема, освіти та ВТС.

Присутніх також було ознайомлено із ситуацію на сході України та продовженням російської агресії. У ході прес-конференції на основі підготовлених відповідними службами України та МЗС матеріалів була проведена спеціальна презентація щодо російської агресії в Україні та здійснюваних Росією заходів з підтримки терористичної діяльності на території нашої держави.

Після завершення прес-конференції Посол дав окремі інтерв’ю представникам нігерійських ЗМІ.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.