Регистрация    Войти
Авторизация

Делегація ВРУ перебуває з візитом в Болгарії

загрузка...
Делегація ВРУ перебуває з візитом в Болгарії

8-9 лютого делегація ВРУ у складі Голови Комітету у закордонних справах Г.М.Гопко, її заступників І.О.Климуш-Цинцадзе та І.В.Гузя перебуває з візитом в Болгарії з метою участі в міжнародній конференції «Демократична безпека – наша спільна відповідальність для майбутнього Європи».

У перший день візиту відбулася зустріч з Міністром закордонних справ РБ, діючим Головою Комітету Міністрів РЄ Д.Мітовим, у ході якої були обговорені питання мирного врегулювання ситуації на Сході України, проведення системних реформ і використання болгарського досвіду, подальшого розвитку українсько-болгарських відносин, в т.ч. міжпарламентського діалогу на 2016 р., а також стану української меншини в Болгарії та болгарської в Україні. Українські депутати інформували про порушення російсько-терористичними силами Мінських домовленостей, децентралізацію влади, боротьбу з корупцією та ін. Співрозмовник наголосив на підтримці його країни територіальної цілісності нашої держави, запровадження безвізового режиму для українських громадян, а також готовності Софії надати допомогу в проведенні реформ.

Також відбулася зустріч з активом української громади в Болгарії, під час якої відбувся обмін думками щодо забезпечення культурних, соціальних, інформаційних, освітніх та мовних потреб українців, продовження волонтерської допомоги українським військовослужбовцям тощо.

Делегація ВРУ перебуває з візитом в Болгарії

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.