Регистрация    Войти
Авторизация

Посол України в США Валерій Чалий зустрівся з представниками корпорації Microsoft

загрузка...
Посол України в США Валерій Чалий зустрівся з представниками корпорації Microsoft

Сторони обговорили перспективи взаємовигідного співробітництва Microsoft з українськими компаніями ІТ-сектору. Посол Валерій Чалий підкреслив, що Україна є одним зі світових лідерів у сфері інновацій; українські спеціалісти співпрацюють з провідними американськими високотехнологічними компаніями, тисячі українських ІТ-геніїв залучені до розробки нового програмного забезпечення в американському штаті Вашингтон, працюючи на корпорацію Microsoft та започатковуючи багатообіцяючі стартапи з американськими партнерами. На думку Посла, український ІТ-сектор має значний потенціал для того щоб стати провідною експортоорієнтованою галуззю України.

Обидві сторони погодилися, що Україна та Microsoft мають виключне поле перспектив для подальшого розвитку. Представники Microsoft наголосили, що корпорація готова до більш активної співпраці з метою реалізації інноваційного потенціалу України та розвитку економіки знань нашої держави.

Під час зустрічі були обговорені перспективи інтенсифікації співробітництва у галузі кібер-безпеки. Посол Чалий відзначив інноваційні ідеї компанії Microsoft у сфері забезпечення безпеки державної інформації, що можуть допомоги протистояти зростаючим загрозам нашій країні. Сторони погодилися, що співпраця з корпорацією Microsoft сприятиме посиленню кібер-безпеки України.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.