Регистрация    Войти
Авторизация

Посол України в Аргентині взяв участь в урочистому прийомі в Будинку Уряду з нагоди початку нового року

загрузка...
Посол України в Аргентині взяв участь в урочистому прийомі в Будинку Уряду з нагоди початку нового року

11 лютого ц.р. Посол України в Аргентинській Республіці Юрій Дюдін взяв участь в урочистому прийнятті з нагоди початку нового року для дипломатичного корпусу від імені Міністра закордонних справ і культу Аргентини С.Малькорри та Глави Адміністрації Президента Аргентини М.Пеньї. На заході, який відбувся в Будинку Уряду, також відомому як Рожевий дім – офіційній резиденції Президента країни, були присутні глави дипломатичних представництв, акредитованих у Буенос-Айресі. Учасників заходу привітав Президент Аргентини М.Макрі, який у короткій промові наголосив на рішучій налаштованості нового Уряду Аргентини до розвитку рівноправних взаємовигідних відносин з усіма країнами світу, деідеологізації зовнішньої політики та виходу із штучної ізоляції, в якій країна перебувала упродовж останніх років.

Під час спілкування з Віце-президентом Аргентини Г.Мікетті, керівником зовнішньополітичного відомства С.Малькоррою, Главою президентської адміністрації М.Пеньєю та Секретарем із стратегічних питань Адміністрації Президента Ф.Помпео Посол Ю.Дюдін підкреслив зацікавленість України у відновленні політичного діалогу на різних рівнях та розвитку економічної кооперації у сферах, що становлять взаємний інтерес.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.