Регистрация    Войти
Авторизация

У Посольстві України в Білорусі відкрилася виставка картин "З Україною в серці"

загрузка...
У Посольстві України в Білорусі відкрилася виставка картин "З Україною в серці"

У Посольстві України в Білорусі 11 лютого ц.р. відбулося урочисте відкриття художньої виставки „З Україною в серці”, яку підготували білоруські та українські художники за результатами пленеру, проведеного в листопаді 2015 р. в зоні АТО. Художня експозиція складається із 26 картин білоруських митців: О.Циркунова, О.Суші, О.Пушкіна, А.Такінданта, Г.Дроздова та українця Т.Носара. На виставці показано 20 фотографій, а також художню інсталяцію з предметів побуту, знайдених білоруськими художниками в селі Піски.

На відкритті були присутні представники української громади, білоруської інтелігенції, а також посли та дипломати ряду дипломатичних місій, акредитованих в Білорусі. Захід висвітлювали 25 журналістів з Білорусі, України, Польщі.

На заході були показані відеоматеріали про роботу художників в зоні АТО. Білоруські митці розповіли про перебування у селах Піски, Новоградівка, Волноваха, Великомихайлівка, де велися жорстокі бої. Цей досвід дав їм можливість об’єктивно оцінити масштаб і сутність подій на Донбасі, правильно розставити акценти у своїх мистецьких рефлексіях і створити художні твори безпосередньо на місці подій.

На думку присутніх, у Мінську відбулася неординарна подія, яка засобами мистецтва передала увесь трагізм ситуації на Донбасі. Коректні, змістовно насичені картини художників справили глибоке враження на глядачів.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.