Регистрация    Войти
Авторизация

Урочисті заходи з відзначення 202-ої річниці від Дня народження Т.Г.Шевченка

загрузка...
Урочисті заходи з відзначення 202-ої річниці від Дня народження Т.Г.Шевченка

9 березня 2016 р. в Єревані пройшли урочисті заходи з відзначення 202-ої річниці від Дня народження Т.Г.Шевченка.

Організаторами зазначеного заходу виступили представники Єреванського навчально-наукового інституту Тернопільського національного економічного університету, керівництво Федерації українців Вірменії «Україна". На заході були присутні співробітники Посольства України в РВ та члени їх родин, представники української діаспори, учні та викладачі єреванської школи №42 ім. Т.Г.Шевченка, студенти Єреванського навчально-наукового інституту ТНЕУ, представники місцевої інтелігенції.

Перед покладанням квітів до пам’ятника Т.Шевченка студенти, представники української діаспори і Посольства відзначили великий внесок Т.Г.Шевченка в розвиток світової культури і української державності, декламували вірші і співали пісні на слова Великого Кобзаря.

У своєму виступі перед присутніми Тимчасовий повірений у справах України в РВ І.Загородний акцентував увагу на актуалізації творчості Т.Г.Шевченка в умовах російської агресії та ганебного судового процесу стосовно незаконного ув’язнення депутата Верховної Ради України Надії Савченко і висловив вдячність керівництву Вірменського Комітету солідарності з Майданом, представникам передової інтелігенції країни перебування за публічно висловлені вимоги і ініціативи щодо звільнення Н.Савченко.

На завершення хор української діаспори в Єревані «Дніпро» і всі учасники заходу виконали гімн України.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.