Регистрация    Войти
Авторизация

Участь Посла України у Громадських слуханнях в Сенаті щодо позиції Мексики в рамках спеціальної сесії Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй по глобальній проблемі наркотиків UNGASS 2016

загрузка...
Участь Посла України у Громадських слуханнях в Сенаті щодо позиції Мексики в рамках спеціальної сесії Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй по глобальній проблемі наркотиків UNGASS 2016

28 березня ц.р. на запрошення керівництва Сенату Мексики Посол України Р.Спірін взяв участь у Громадських слуханнях щодо позиції Мексики в рамках спеціальної сесії Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй по глобальній проблемі наркотиків UNGASS 2016.На заході були присутні Голова Сенату Мексики Р.Хіль Суарт, Голова комісії у закордонних справах з питань міжнародних організацій Л.Рохас Ернандес, представник мексиканського Офісу ООН з питань наркотиків та злочинності А.Маззітеллі, заступник міністра закордонних справ Мексики М.Руіс Кабаньяс, сенатори, експерти з питань проблеми наркотиків, представники провідних ЗМІ, посли іноземних держав, акредитованих в країні перебування.

Під час засідання були обговорені питання протидії незаконній торгівлі та розповсюдженню наркотичних засобів в регіоні, боротьбі з наркокартелями та злочинами у згаданій сфері, обговорено урядові та громадські програми з питань боротьби з незаконним обігом наркотиків. Посол України у ході коротких зустрічей з Головою Сенату Р.Хіль Суартом та Головою комісії у закордонних справах з питань міжнародних організацій Л.Рохас Ернандес розповів про державну політику України у сфері контролю за наркотиками. Окремо співрозмовникам була доведена інформація про стан внутрішньополітичної ситуації в Україні, агресію Росії у Криму та на сході нашої держави,Посол закликав мексиканських парламентарів посилити тиск на РФ, щоб примусити Росію зупинити агресію проти України, а також негайно звільнити всіх українських політичних в’язнів, зокрема Надію Савченко.

Посол України в Мексиці подякував за послідовну підтримку суверенітету та територіальної цілісності нашої держави з боку Мексики.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.