Регистрация    Войти
Авторизация

Міністр закордонних справ України взяв участь у П’ятому засіданні міністрів закордонних справ Наради зі взаємодії та заходів довіри в Азії

загрузка...
Міністр закордонних справ України взяв участь у П’ятому засіданні міністрів закордонних справ Наради зі взаємодії та заходів довіри в Азії

28 квітня в рамках візиту до Китаю Міністр закордонних справ України Павло Клімкін взяв участь у П’ятому засіданні міністрів закордонних справ Наради зі взаємодії та заходів довіри в Азії під головуванням Міністра закордонних справ КНР Ван Ї.

У своєму виступі Міністр Павло Клімкін наголосив на існуванні численних викликів і загроз міжнародній системі безпеки, зокрема міжнародний тероризм, гібридні війни, регіональні конфлікти тощо. Окрема увага була приділена питанню виконання Мінських домовленостей, перспективам стабілізації безпекової ситуації на Донбасі та ролі Росії в цьому процесі.

Міністр коротко окреслив позицію нашої держави щодо боротьби з ІДІЛ, сирійського конфлікту, відносин між Ізраїлем та Палестиною, ситуації на Корейському півострові.

Окремий наголос було зроблено на необхідності реформування РБ ООН з метою підвищення її ефективності в умовах сучасних викликів і загроз глобальній безпеці.

Павло Клімкін також підкреслив зацікавленість України у розширенні співробітництва з країнами Азії як на двосторонній основі, так і в рамках міжнародних організацій, що сприятиме зміцненню безпеки та процвітанню регіону.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.