Регистрация    Войти
Авторизация

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів робочу зустріч з Міністром закордонних справ Румунії Лазарем Коменеску

загрузка...
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів робочу зустріч з Міністром закордонних справ Румунії Лазарем Коменеску

Особлива увага була приділена питанням транскордонної та регіональної співпраці, розвитку інфраструктури українсько-румунського державного кордону, вирішенню освітніх та культурних проблем української національної меншини в Румунії та румунської в Україні.

Міністри підписали Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Румунії про скасування оплати за оформлення довготермінових (національних) віз, завдяки якій українці та румуни зможуть безкоштовно отримувати дозволи на в’їзд та перебування строком понад 90 днів.

За результатами проведених переговорів глави зовнішньополітичних відомств України та Румунії дали спільну прес-конференцію для українських та румунських засобів масової інформації.

Міністри також вручили громадянам двох країн дозволи на перетин державного кордону у рамках діючої Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Румунії про місцевий прикордонний рух.

В рамках офіційних українсько-румунських заходів відбулася урочиста церемонія відкриття консульства Румунії у смт. Солотвино за участі голови Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.