Регистрация    Войти
Авторизация

Україна закликає ООН розробити стратегію протидії підбурюванню до тероризму

загрузка...
Україна закликає ООН розробити стратегію протидії підбурюванню до тероризму

Про це заявив Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко, виступаючи 11 травня у відкритих дебатах Ради Безпеки ООН на тему «Загрози міжнародному миру та безпеці, що створюються терористичними актами: протидія ідеологіям тероризму».

В ході дискусії він відзначив, що збройна агресія Російської Федерації проти нашої держави супроводжується активною пропагандистською кампанією, жертвами якої частіше за все стають молодь і діти. Він закликав ООН засудити використання державами пропаганди нетерпимості, ненависті та ідеології, що виправдовує та заохочує тероризм, як елемент гібридної війни, а також розробити стратегію протидії підбурюванню до тероризму. Відповідна стратегія має включати також заходи з попередження використання Інтернету та соціальних медіа для підготовки і вербування іноземних бойовиків-терористів, планування і фінансування терористичної діяльності. Володимир Єльченко відзначив особливу роль жертв тероризму у протидії радикалізації та терористичній пропаганді і закликав реалізувати ініціативу про заснування Міжнародного дня вшанування пам’яті жертв терактів.

Відкриті дебати Ради Безпеки викликали неабиякий інтерес широкого кола держав-членів ООН. Промовці наголошували на потребі зміцнення міжнародної співпраці з метою протидії тероризму в контексті запобігання розповсюдженню терористичними організаціями, зокрема ІДІЛ, своєї пропаганди в Інтернеті та за допомогою соціальних мереж. Учасники дебатів закликали до розробки всеохоплюючого міжнародного рамкового документа, який містив би рекомендації та найкращу практику у сфері протидії розповсюдженню ідеологій терористичних груп.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.