Регистрация    Войти
Авторизация

Посол України в Аргентині провів зустріч з Губернатором провінції Чако

загрузка...
Посол України в Аргентині провів зустріч з Губернатором провінції Чако

16 травня ц.р. у ході перебування Посла України в Аргентинській Республіці Юрія Дюдіна з робочою поїздкою у провінції Чако відбулась його зустріч з Губернатором вказаної аргентинської провінції Домінго Пеппо.

У ході зустрічі, серед іншого, були обговорені перспективи поглиблення міжрегіональної співпраці між провінцією Чако та Волинською областю України в рамках підписаних між двома регіонами двосторонніх угод. Було домовлено про необхідність активізації такої співпраці та досягнуто спільної думки, що подібність та комплементарність економік Волині та Чако відкривають можливості для взаємовигідного обміну досвідом, насамперед у сфері агропромислового комплексу, а також енергетичній сфері. Губернатору Д.Пеппо було передано комп’ютерний диск з презентаційними матеріалами українських регіонів та окремих галузей, а також конкретними пропозиціями українських підприємств, зацікавлених у налагодженні співпраці з іноземними партнерами.

Окремою темою розмови стала ситуація 30-тисячної української громади, що проживає у провінції Чако. У цьому зв’язку, Губернатор Д.Пеппо наголосив на гарній інтеграції та значному внеску етнічних українців у розвиток економіки провінції. У свою чергу, Посол Ю.Дюдін висловив вдячність керівництву провінції за створення необхідних умов для задоволення культурних та освітніх потреб нащадків українців.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.