Регистрация    Войти
Авторизация

Делегація Верховної Ради України відвідала Молдову

загрузка...
Делегація Верховної Ради України відвідала Молдову

23-24 травня делегація Верховної Ради України на чолі з Головою Комітету у закордонних справах Ганною Гопко, у складі народних депутатів Ігоря Гузя та Віктора Романюка, відвідала Молдову.

Українські парламентарі провели зустрічі з Віце-прем’єр-міністром з реінтеграції Республіки Молдова Георге Беланом, заступником міністра закордонних справ та європейської інтеграції РМ Ліліаном Дарієм, а також з Головою Комісії із зовнішньої політики та європейської інтеграції Парламенту Молдови Валентиною Булігою. У зустрічі в Парламенті взяв участь також голова парламентської групи дружби РМ-Україна Євген Нікіфорчук.

Сторони обговорили політичну та економічну ситуацію в обох країнах, актуальні питання розвитку двосторонніх відносин, зокрема міжпарламентського співробітництва та співпраці в контексті європейської інтеграції, а також стан і проблеми забезпечення прав та захист етно-культурних інтересів українців Молдови.

В Кишиневі та Бельцях народні депутати України провели робочі зустрічі з активом української громади, коротко поінформували про пріоритети зовнішньої політики України, перспективні напрямки взаємодії з Молдовою, обговорили актуальні проблеми місцевих українців.

Поїздка відбулась на запрошення Парламенту Молдови.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.