Регистрация    Войти
Авторизация

Візит делегації Донецької регіональної ТПП на Кіпр

загрузка...
Візит делегації Донецької регіональної ТПП на Кіпр

Під час зустрічі до відома членів української делегації Б.Гуменюком було доведено інформацію стосовно основних можливостей та напрямів розвитку українсько-кіпрського співробітництва в економічній сфері, а також детально роз’яснено процедуру отримання дипломатичної підтримки з використанням механізму створеної при МЗС України Ради експортерів та інвесторів.

В рамках перебування на Кіпрі, понад 20 представників українського малого та середнього бізнесу в сферах виробництва сільськогосподарської продукції, переробки харчових продуктів та туризму мають змогу презентувати свої можливості, обмінятися досвідом та налагодити контакти з представниками кіпрських ділових кіл. Зокрема, програма перебування членів української делегації передбачає відвідання ними промислових потужностей одного з провідних виробників олії на Кіпрі – компанії “Ambrosia Oils Limited”, виробника сирів та молочної продукції – “Petrou Bros Dairy Products Limited”, виробника м’ясної продукції – компанії “Arlyco Limited”, підприємства харчової промисловості – компанії “Charalambides Christies Limited”, а також кіпрського девелопера – компанію “Aristodemou Ideal Homes Limited”.Члени української делегації ознайомляться із досвідом будівництва морських портів на Кіпрі, а також проведуть зустрічі з керівництвом та членами ТПП Кіпру, Ларнакської регіональної ТПП та Кіпрсько-української бізнес асоціації при ТПП Кіпру.

В ході візиту, 13 червня 2016 року між керівництвом Донецької та Ларнакської регіональних ТПП було підписано Меморандум про співробітництво.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.