Регистрация    Войти
Авторизация

У Будапешті відбулися українсько-угорські консультації з питань міжнародної безпеки, нерозповсюдження та трансатлантичного співробітництва

загрузка...
У Будапешті відбулися українсько-угорські консультації з питань міжнародної безпеки, нерозповсюдження та трансатлантичного співробітництва

Відповідно до Плану консультації між МЗС України та МЗЕЗС Угорщини на 2015-2016 роки 15 червня ц.р. у Будапешті відбулися українсько-угорські консультації з питань міжнародної безпеки, нерозповсюдження та трансатлантичного співробітництва. Українську делегацію очолив Директор Департаменту міжнародної безпеки Сергій Шутенко, угорську - Директор Департаменту політики безпеки та нерозповсюдження Іштван Балог.

У ході консультацій сторони обговорили основні безпекові виклики, які постали перед Європейським континентом, зокрема у зв'язку з воєнною агресією РФ проти України та ситуацією на Близькому Сході, а також питання підготовки до майбутнього Варшавського саміту НАТО та засідання Комісії Україна-НАТО на найвищому рівні.

Угорська сторона підтвердила незмінну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України, а також невизнання незаконної анексії Криму.

Домовлено провести наступні двосторонні консультації у Києві орієнтовно восени цього року.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.