Регистрация    Войти
Авторизация

Президент відвідав українських військовослужбовців, які проходять реабілітацію в Болгарії

загрузка...
Президент відвідав українських військовослужбовців, які проходять реабілітацію в Болгарії

Під час офіційного візиту до Республіки Болгарія Президент Петро Порошенко відвідав поранених українських військовослужбовців, які проходять курс лікування та реабілітації в цій країні.

Петро Порошенко подякував колективу лікарні «Калероя» за турботу про поранених, які захищають свободу України і Європи та відзначив успішні результати реабілітації українських військовослужбовців. Президент назвав добрим символом двосторонніх українсько-болгарських відносин те, що українські військові та діти з Донбасу відновлюють здоров'я у оздоровчих закладах Болгарії.

"Вами тут дуже пишаються. Лікарі кажуть, що ви справжні солдати які воюють не лише за свободу України, але й за свободу Європи і захищають не лише Україну, а і Європу", - звернувся до військових Глава держави.

Петро Порошенко попросив військових зв'язатися зі своїми рідними і від його імені подякувати їм та передати, що Президент дуже цінує українських воїнів. "Україна вас чекає. Повертайтеся додому", - сказав він.

Військові подякували Президенту, українському народу, а також дружньому болгарському народу за можливість отримати необхідне оздоровлення та відновлення.

Глава держави вручив військовослужбовцям цінні подарунки. Він також ознайомився з роботою лікарні «Калероя» Військово-медичної Академії Міністерства оборони Республіки Болгарія.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.