Регистрация    Войти
Авторизация

Посол України в Азербайджані О.П.Міщенко провів зустріч з Міністром економіки Азербайджанської Республіки Ш.А.Мустафаєвим

загрузка...
Посол України в Азербайджані О.П.Міщенко провів зустріч з Міністром економіки Азербайджанської Республіки Ш.А.Мустафаєвим

Міністр економіки АР висловив зацікавленість азербайджанської сторони у залученні українських підприємств до створення в Азербайджані спільних підприємств на базі існуючих і новостворюваних технопарків та парків високих технологій для розміщення спільних виробництв у різних галузях економіки.

У цьому контексті та відповідно до рішення Ради Президентів, під час обговорення було висловлено взаємну зацікавленість у пілотному інвестиційному проекті по будівництву в Азербайджані нового фармацевтичного підприємства за участю ПрАТ «Індар» (м.Київ).

Розглянуто також питання щодо проведення в м.Баку до кінця цього року бізнес-форуму за участю представників ділових кіл України і Азербайджану.

Сторони також обговорили низку інших питань які становлять обопільну зацікавленість.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.