Регистрация    Войти
Авторизация

Участь Посла України у інавгурації Робочої групи по здійсненню Програми 2030 року в інтересах сталого розвитку ООН

загрузка...
Участь Посла України у інавгурації Робочої групи по здійсненню Програми 2030 року в інтересах сталого розвитку ООН

8 вересня 2016 р. на запрошення керівництва Сенату Мексики Посол України Р.Спірін взяв участь у інавгурації Робочої групи по здійсненню Програми 2030 року в інтересах сталого розвитку Організації Об’єднаних Націй. Захід було організовано спільно Сенатом та МЗС Мексики за участі Голови Верхньої палати Національного Конгресу П.Ескудеро Моралеса, Голови Палати депутатів Е.Х.Боланьоса Агілара, Міністра закордонних справ К.Р.Масью Салінас, Голови Комісії у закордонних справах з питань міжнародних організацій Сенату Л.Рохас Ернандес, Голови Комісії у закордонних справах Палати депутатів В.Гіоргана Хіменеса, послів іноземних країн, акредитованих в Мексиці.

У Робочу групу по здійсненню Програми 2030 року в інтересах сталого розвитку ООН увійшли голови 17 загальних та спеціальних комісій Сенату. Група відповідатиме за цілі сталого розвитку до 2030 року, виконання завдань та показників для моніторингу досягнення цілей.

В рамках заходу відбулися короткі зустрічі з головами двох палат Національного Конгресу Мексики, а також з керівником зовнішньополітичного відомства Мексики та Головою Комісії у закордонних справах з питань міжнародних організацій Сенату Л.Рохас Ернандес. Співрозмовникам була доведена інформація про стан внутрішньополітичної ситуації в Україні, агресію Росії у Криму та на сході нашої держави, Посол закликав мексиканських парламентарів посилити тиск на РФ, щоб примусити Росію зупинити агресію проти України, а також негайно звільнити всіх українських політичних в’язнів. Посол України в Мексиці подякував за послідовну підтримку суверенітету та територіальної цілісності нашої держави з боку Мексики.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.