Регистрация    Войти
Авторизация

У Посольстві України в Литовській Республіці відбулася зустріч з делегацією жінок-підприємців України

загрузка...
У Посольстві України в Литовській Республіці відбулася зустріч з делегацією жінок-підприємців України

17 жовтня ц.р. Посол України Володимир Яценківський з дружиною провели зустріч з делегацією жінок-підприємців України, яка перебувала у Литві в рамках бізнес-місії, організованої громадським об’єднанням «Клуб успішних жінок України» спільно з Європейською асоціацією розвитку бізнесу (ЄАРБ) та Клубом жінок-підприємців при Асоціації торгово-промислових і ремісничих палат Литви. До складу делегації увійшли 19 представниць жіночих бізнес-об’єднань Києва, Одеси, Харкова, Львова та Краматорська.

У ході зустрічі були обговорені перспективні напрямки розвитку співпраці між діловими колами України і Литви та можливості налагодження нових форм співробітництва з використанням потенціалу неформальних об’єднань жінок-підприємців України та Литви.

Цього ж дня делегація жінок-підприємців України була прийнята Президентом Литовської Республіки Д.Грібаускайтє. В ході зустрічі відбулася відверта дискусія щодо ролі неформальних об’єднань жінок у формуванні громадянського суспільства та становленні держави.

18 жовтня ц.р. делегація взяла участь у конференції «Литва – країна можливостей», яка відбулася у Міністерстві закордонних справ Литовської Республіки. У заході взяли участь жінки-підприємці Литви, представники МЗС Литви, Посольства України в ЛР, ЄАРБ, державного агентства “Enterprise Lithuania” та бізнес-асоціацій Литви.

В ході конференції відбулось обговорення стану та перспектив українсько-литовського економічного співробітництва у контексті нових можливостей, пов’язаних із створенням зони вільної торгівлі Україна-ЄС, проведено презентації діючих у Литві механізмів державної підтримки малого і середнього бізнесу, українського досвіду підтримки підприємництва серед жінок і впровадження навчальних бізнес-програм для дітей та молоді. Учасники конференції обмінялися досвідом створення та успішного розвитку власного бізнесу, а також налагодили особисті ділові контакти у ході неформального спілкування.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.