Регистрация    Войти
Авторизация

Мін’юст підтримуватиме усі ініціативи, які забезпечать збір доказів порушень Росією прав людини та міжнародного права на окупованих територіях, - Антон Янчук

загрузка...
Мін’юст підтримуватиме усі ініціативи, які забезпечать збір доказів порушень Росією прав людини та міжнародного права на окупованих територіях, - Антон Янчук

Міністерство юстиції готове підтримувати усі ініціативи, які дадуть змогу зібрати якомога більше доказів порушень з боку Російської Федерації прав людини та норм міжнародного права в окупованому Криму та на сході Україні. Про це сьогодні в ході круглого столу, на якому було презентовано Центр документування Української гельсінської спілки з прав людини – уніфіковану базу даних про порушення прав людини в зоні конфлікту, повідомив заступник Міністра юстиції Антон Янчук.

«Для всіх нас є беззаперечним факт, що Російська Федерація порушує норми міжнародного права, порушує права людини і в окупованому Криму, і на сході України. Однак, у міжнародних юрисдикційних органах всі ці обставини потребуватимуть доказування належними та допустимими доказами. Тому, питання документування цих обставин, їх систематизація і аналіз в єдиній базі даних надзвичайно важливі для всіх міжнародних процесів проти Росії, які наразі розпочаті Україною, а також тих, які будуть розпочаті в майбутньому», - наголосив заступник Міністра юстиції.

Він зауважив, що Міністерство юстиції використовуватиме інформацію запущеної бази даних у справах проти Російської Федерації у Європейському суді з прав людини.

«Також дані, які містить презентована база даних, стануть важливими аргументами в ході перемовин з Росією щодо порушення останньою Конвенції ООН про боротьбу з фінансуванням тероризму та Конвенції ООН про боротьбу з расовою дискримінацією. Це ті треки, де презентована база даних буде надзвичайно корисною», - додав Антон Янчук.


Сообщает официальный интернет сайт Министерства Юстиции
Украины www.minjust.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.