Регистрация    Войти
Авторизация

Посол України А.Бешта провів зустріч з Міністром туризму та спорту Королівства Таїланд К.Ваттанаврангкул

загрузка...
Посол України А.Бешта провів зустріч з Міністром туризму та спорту Королівства Таїланд К.Ваттанаврангкул

З огляду на значну кількість громадян України, що відвідують Королівство з метою туризму, висловлено прохання про лібералізацію Таїландом візового режиму для українських туристів. Тайській стороні також передано запрошення взяти участь у щорічній виставці UITT «УКРАЇНА - Подорожі та Туризм» (29-31 березня 2017 року, Київ), у т.ч. з метою ознайомлення з туристичним потенціалом нашої країни.

За результатами зустрічі також домовлено про активізацію двосторонньої співпраці у сфері спорту, зокрема, завершення погодження та підписання відповідної Угоди між Міністерством молоді та спорту України та Міністерством туризму та спорту Королівства Таїланд. У контексті заходів з відзначення у 2017 році 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Королівством Таїланд обговорили ідею про організацію дружнього матчу команд обох країн з Муей Тай.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.