Регистрация    Войти
Авторизация

Гія Гецадзе взяв участь у зустрічі, присвяченій виконанню рішень ЄСПЛ в Україні

загрузка...
Гія Гецадзе взяв участь у зустрічі, присвяченій виконанню рішень ЄСПЛ в Україні

Заступник Міністра юстиції Гія Гецадзе взяв участь у ініційованій Міністерством юстиції П’ятій зустрічі донорів представників діючих проектів міжнародної допомоги та міжнародних організацій на тему «Виконання рішень Європейського Суду з прав людини в Україні».

«Виконання рішень Європейського суду з прав людини – це не лише наше зобов’язання перед європейською спільнотою. Це шлях до розбудови демократичної і відповідальної держави, для якої права людини є основною цінністю», - наголосив заступник Міністра юстиції.

Заступник Міністра зауважив: наявність великої кількості справ проти України у Європейському суді з прав людини є в тому числі й свідченням недосконалості української судової системи.

«Лише реформувавши судову систему в Україні, ми зможемо домогтися того, що справедливі рішення будуть виноситися нашими судами, а українцям не доведеться шукати правди в міжнародних судових інстанціях», - сказав Гія Гецадзе.


Сообщает официальный интернет сайт Министерства Юстиции
Украины www.minjust.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.