Регистрация    Войти
Авторизация

До Дня пам’яті жертв Голодомору в Україні

загрузка...
До Дня пам’яті жертв Голодомору в Україні

26 листопада 2016 року українці вшановуватимуть пам’ять жертв голодоморів в Україні.

День, що отримав назву Дня пам’яті жертв голодоморів, щорічно припадає на четверту суботу листопада, коли кожна українська родина запалює Свічу Пам’яті за мільйонами жертв, що загинули від штучного голоду, спричиненого сталінським режимом.

Згідно з дослідженнями Інституту демографії та соціальних досліджень Національної академії наук України, демографічні втрати від Голодомору 1932–1933 років в Україні становлять 3,2 мільйони осіб.

Тривалий час масове вбивство людей штучним голодом замовчувалося радянською владою, будь-які згадки про нього заборонялися.

28 листопада 2006 року Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про Голодомор 1932–1933 років в Україні», який визначає події 1932–1933 років як геноцид українського народу.

Голодомор офіційно визнаний геноцидом українського народу у 24 країнах світу.

Поминаючи жертв Голодомору 1932-1933 рр., український народ також вшановує пам’ять мільйонів невинних людей – представників інших народів, що втратили життя в результаті штучного масового голоду, створеного репресивним сталінським режимом.

У рамках заходів з вшанування пам’яті жертв голодоморів у Культурно-інформаційному центрі Посольства України в Грецькій Республіці 25 листопада 2016 р. відкрито тематичну виставку друкованих та фото-матеріалів.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.