Регистрация    Войти
Авторизация

В Будапешті відбулися поминальні заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні

загрузка...
В Будапешті відбулися поминальні заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні

26 листопада 2016 року в Будапешті пройшли поминальні заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, які проводилися Державним самоврядуванням українців Угорщини та Товариством української культури в Угорщині спільно з Посольством.

У рамках заходів відбулася панахида за невинними жертвами Голодомору 1932-1933 років в Україні, а також покладання вінків до пам’ятного знаку жертвам Голодомору та запалення свічок пам’яті.

До учасників заходу звернулися Голова Державного самоврядування українців в Угорщині Ю.Кравченко та речник української громади у Державних Зборах Угорщини Я.Хортяні.

Посол України в Угорщині Любов Непоп у своєму зверненні привернула увагу, серед іншого, до необхідності пам’ятати нашу історію, у тому числі й її трагічні сторінки, адже „без минулого у людини та нації немає майбутнього“.

Поминальний захід завершився у приміщенні Центру української культури та документації м. Будапешт концертом-реквієм солістів Заслуженого академічного Закарпатського народного хору.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.