Регистрация    Войти
Авторизация

Побратимство міста Львів з мексиканським містом Леон

загрузка...
Побратимство міста Львів з мексиканським містом Леон

01 грудня 2016 року в ході робочого візиту до штату Гуанахуато Посол України Руслан Спірін зустрівся з мером міста Леон Ектором Лопесом Сантійана. Під час розмови відбувся широкий обмін думками щодо шляхів налагодження українсько-мексиканської співпраці у торговельно-економічній, туристичній сферах, розвитку двосторонніх відносин на регіональному рівні.

Під час зустрічі Ектор Лопес Сантійана висловив зацікавленість у налагодженні відносин, зокрема, у встановленні побратимських відносин з українським містом Львів.

Посол України урочисто передав меру м. Леон звернення Львівського міського голови Андрія Садового, в якому висловлюється готовність щодо встановленні побратимських стосунків та міститься запрошення делегації Уряду м. Леон відвідати м. Львів.

Місто Леон (в перекладі з іспанської Лев) на сьогоднішній день є одним з найбільш економічно розвинутих міст Мексики завдяки своєму вигідному географічному розташуванню, розробленим програмам, покликаним сприяти залученню іноземних інвестицій, створенню логістичних та техно- парків. Важливими галузями економіки міста є медицина, торгівля, туризм, сфера надання послуг. Місто також є лідером в країні з виробництва взуття.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.